Kód: 35

Korálkový motánek - ozdoba do okna s originálním nadpisem - Volání dálek

450 Kč
Skladem (1 ks)

Motánek je skvělý tip na osobitý dárek pro vaše blízké. Využijte jedinečnou možnost na zpestření atmosféry vašeho domova. Vybírejte z mnoha barevných kombinací a nadpisů.

Kategorie: Motánek
Průměr motánku: 11 cm.
Velikost kartičky: 12 x 17 cm

lada_motanek

Slunce a motánek k sobě patří!

Jedinečná ručně vyráběná ozdoba z nerezového drátu a broušených skleněných korálků se náramně hodí do okna vašeho domova. Jemné chvění a odlesk světla od brusu korálku vám přinese drobnou radost a uklidnění každý den. Stačí se jen podívat z okna a svět možná nebude tak všední jako doposud. Ale dejte pozor, ať se do toho nezamotáte!

Motánek věšíme za nylonovou nitku vlasec nebo stužku v jakémkoli ročním období do jakéhokoli místa, kam se rádi díváme. Každý motánek je jiný a je ručně nadepsán originálním nápisem, což z něj činí skvělý tip na osobitý dárek pro vaše blízké.

Pozn.: Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně a jsou originální a jedinečné. V některých případech se přes veškerou snahu mohou mírně odlišovat od přiložených fotografií. Především odstín korálků je obtížně zachytitelný a mírně odlišný na přímém slunci a na kartičce.