Kód: 283

Sada ozdob z křišťálového skla

499 Kč
Skladem (5 ks)

Vyzdobte svůj domov touto sadou z křišťálového skla a užívejte si světelné odlesky v barvách duhy. Ideální na dekoraci nebo jako originální dárek pro vaše blízké. Objednejte si ho ještě dnes a udělejte svůj domov ještě krásnějším.

Kategorie: Ozdoby z křišťálového skla
Délka ozdoby: 14 cm
Velikost kartičky: 17 x 12 cm

lada_ovesy_male_final

 

Křišťálové ověsy

Oživte svůj domov kouzlem našeho křišťálového skla. Dopřejte si eleganci a harmonii světla, která se láme v křišťálovém skle a vytváří nezapomenutelný zážitek odlesků s barvou duhy. Prostě zavěste na prosvětlené místo a nechte, ať vaše prostory září.

Ověsy vyrábíme z broušených skleněných korálků z křišťálového skla a kovových komponentů. Vše je zavěšeno na tenkém lanku. Celkové délka jednoho ověsu je 14 cm. Při objednání tohoto produktu dostanete celkem pět kusů originálních ozdob doplněné krátkou básničkou od autorky Baluk.

Pozn.: Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně a jsou originální a jedinečné. V některých případech se přes veškerou snahu mohou mírně odlišovat od přiložených fotografií. Především odstín korálků je obtížně zachytitelný a mírně odlišný na přímém slunci a na kartičce.