Novinka
Kód: 203

Věšáček motiv levandule

580 Kč
Skladem (1 ks)

Každý od nás přece ví „Co je zavěšeno, nepřekáží“. Přidejte se k nám, vyberte si ten správný věšáček a mějte vaše drobnosti stále při ruce. Vybírat můžete z mnoha barev, motivů i velikostí.

Kategorie: Věšáčky
Velikost: 13 x 21 cm
Počet háčků: 2

lada_vesacek

Nevěšte hlavu!

Přicházíme s originálními věšáčky ze smrkového dřeva, které jsou doplněny jemným nátěrem a ručně malovaným motivem na glazované keramice. Tyto praktické a stylové doplňky pro váš domov nejen skvěle vypadají, ale také vám pomohou udržet pořádek. Vyberte si ten pravý kousek pro váš interiér a nechte se okouzlit jeho krásou a funkčností.

Každý věšáček je vybaven háčky pro snadné zavěšení a nabízí dostatek prostoru pro vaše drobnosti. Věšáček se věší pomocí zadního úchytu ideálně na dva menší vruty ve zdi, je určený především do interiéru popřípadě ho lze použít i ve venkovních krytých prostorách. Je opatřen nátěrem z akrylových barev a matného bezbarvého laku.

Pozn.: Každý věšáček je jedinečný a ručně vyrobený. Při jeho barvení jsou různé odstíny barev nanášeny jedna přes druhou do více vrstev a poté probroušeny do různých hloubek pro vytvoření originálního vzhledu. Mírné nedokonalosti na dřevě nejsou závadou. V některých případech se i přes veškerou snahu, ve skutečnosti, mohou mírně odlišovat od přiložených fotografií.